WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

XXXV Międzynarodowy Wyścig Kolarski – Juniorów przejedzie przez Powiat Limanowski

Piątek, 26 Maj 2017

W dniach 26, 27 i 28 maja 2017 roku na terenie powiatu limanowskiego rozegrane zostaną częściowo trzy etapy XXXV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego – Juniorów.

I etap wyścigu  - 26 maj 2017 r. planowany przejazd wyścigu w godz. 17.00 – 20.00 na trasie:

Szczyrzyc – Jodłownik – Krasne Lasocice – Łapanów – Dąbie – Szczyrzyc.

III etap wyścigu  - 27 maj 2017 r. planowany przejazd wyścigu w godz. 17.00 – 19.00 na trasie: Łapanów - Dąbie – Szczerzyc – Skrzydlna – Porąbka – Dobra – Tymbark – Limanowa (ul. Krakowska, Witosa, Tarnowska, Łosińska, Starodworska) – Koszary – Stare Rybie.

IV etap wyścigu  - 28 maj 2017 r. planowany przejazd wyścigu w godz. 10:00 – 14:00 na trasie:

Raciechowice – Dąbie – Zegartowice – Góra Św. Jana – Szczerzyc – Skrzydlna – Przenosza – Wierzbanowa – Czasław – Raciechowice.

Zabezpieczenie odbywać się będzie dynamicznie w warunkach ograniczonego ruchu drogowego. Sukcesywnie po każdym przejeździe peletonu ruch na danym odcinku będzie przywracany
.

Autor : J.Zawada/Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości