WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Turniej PIŁKI NOŻNEJ „6” chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Piątek, 19 Maj 2017

18 maja 2017 r. na stadionie LKS Gorce Kamienica odbył się turniej piłki nożnej „6” piłkarskie chłopców ur. w 2004 i młodszych o mistrzostwo Powiatu Limanowskiego.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów: ZPO Słopnice, SP 4 Limanowa,  SP 1 Mszana Dolna,   SP Jodłownik,  SP Mordarka, SP Konina,  SP Jurków,  SP Stronie,  SP Ujanowice, SP 1 Mszana Górna , SP Tymbark , SP1 Kamienica.

Klasyfikacja końcowa

I miejsce - SP TYMBARK
II miejsce - SP 4 Limanowa
III miejsce - SP 1 Kamienica
IV miejsce - SP Jurków
V miejsce - SP 1 Mszana Dolna
VI miejsce - ZPO Słopnice
VII-IX miejsce - SP Ujanowice, SP Stronie, SP 1 Mszana Górna
X-XII miejsce - SP Jodłownik, SP Mordarka, SP Konina

Zawody wygrała drużyna  SP Tymbark  w składzie:
Krzysztof Bulanda, Szczepan dziadoń, Kacper Hjnar, Dawid Kapturkiewicz, Patryk Sporek, Kamil Śliwa, Bartłomiej Twaróg, Szymon Urbański, Wojciech Urbański, Kamil Wawrzyniak. Opiekunem zespołu jest mgr Jolanta Sawicka.

Organizatorem zawodów był ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.

WYNIKI

Autor : Agnieszka Piwko / źródło: mos.limanowa.pl