WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Odbyła się powiatowa Licealiada młodzieży w „6” piłkarskich chłopców

Czwartek, 18 Maj 2017

Zawody odbyły się 16 maja 2017 na boiskach „Orlik” przy ZSTiO w Limanowej oraz na boisku „Orlik” przy ZS nr 4 w Limanowej.

Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów: I Lo Limanowa, ZS nr 1 Limanowa, ZSTiO Limanowa, ZSOiZ Limanowa, Cech Limanowa, ZS Tymbark, ZSP Mszana Dolna, ZSTI Mszana Dolna.

W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na 2 grupy, z których zwycięskie drużyny mierzyły się o zwycięstwo, natomiast 2 miejsca rywalizowały o miejsce trzecie.

Wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom, a każdy mecz rozgrywany był do ostatniego gwizdka na 100% możliwości zawodników, gdzie nawet zespoły zajmujące 4 miejsca w tabelach potrafiły sprawić wiele kłopotu liderom klasyfikacji. Po emocjonujących zawodach najlepsza okazała się reprezentacja ZS nr 1 w Limanowej pod opieką Tomasza Sebastjańskiego w składzie: Hojda Dawid, Judka Krzysztof, Kordeczka Mirosław, Krzyżak Maciej, Opoka Patryk, Pach Dominik, Palacz Kamil, Pietrzak Karol, Pławecki Kacper, Skrzatek Kacper.

WYNIKI ZAWODÓW

Organizatorem zawodów był ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu  Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy SZS Limanowa.

Autor : Agnieszka Piwko / źródło: mos.limanowa.pl