WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej .... zdarzenia z 11 maja br.

Piątek, 12 Maj 2017

11 maj 2017r.

- O godz. 20:25 przy ul. Witosa w Limanowej doszło do wypadku drogowego. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Audi A4 prawidłowo wyprzedzając jadącego rowerzystę nie zachował bezpiecznej odległości w wyniku czego potrącił 50-letniego rowerzystę. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, kierujący rowerem został przewieziony do Szpitala, w którym pozostał. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem. Sprawę prowadzi KPP w Limanowej.

- O godz. 15:45 w miejscowości Mszana Dolna na skrzyżowaniu przy ul. Orkana z drogą powiatową K-1629, 37-letnia kierująca pojazdem marki Fiat Ducato nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w związku ze znakiem „STOP” i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Opel Astra. Kierujący trzeźwi, a sprawczyni ukarana została mandatem.

- Tego samego dnia o godz. 18.00 na tym samym skrzyżowaniu kierujący pojazdem marki Peugeot Partner skręcając w prawo doprowadził do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącą w tym samym kierunku kierującą rowerem po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierująca nie doznała poważnych obrażeń. Czynności wyjaśniające prowadzi KP w Mszanie Dolnej.

Autor : Agnieszka Piwko
Wyświetleń : 20
Tagi :