WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Zwycięstwo Emila Juszczaka w III rundzie Mistrzostw Polski w Super Enduro!

Środa, 10 Maj 2017

Reprezentant JONIEC SHERCO TEAM wrócił na tor we wspaniałym stylu. 6 maja br. na torze treningowym AMK Gorce w Nowym Targu odbyła się III runda Mistrzostw Polski SUPER ENDURO. Wśród 54 zawodników i zawodniczek, JONIEC SHERCO TEAM reprezentował Emil Juszczak, który wrócił do rywalizacji po kilkumiesięcznej przerwie w startach i treningach spowodowanych poważną kontuzją nogi.

 

Emil okazał się bezkonkurencyjny w grupie open! W pięknym stylu pokonał ubiegłorocznego triumfatora nowotarskiej imprezy oraz niepokonanego od wielu lat Pawła Szymkowskiego z Bielska Białej. Zawodnik Joniec Sherco Team wygrał każdy z trzech przejazdów finałowych. Trzecie miejsce wywalczył Grzegorz Kargul z CKM Cieszyn.
 
W niedziele zaplanowany był drugi dzień rywalizacji w ramach IV rundy. Niestety plany pokrzyżowała potężna ulewa, która zmusiła organizatorów do odwołania zawodów.
 

Kolejne dwie rundy Mistrzostw Polski SUPER ENDURO odbędą się w Bytomiu. Już teraz serdecznie zapraszamy i liczymy na kolejny sukces Emila Juszczaka!

Autor : Agnieszka Piwko / źródło: joniec-team.pl
Wyświetleń : 40
Tagi :