WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Policjanci z Limanowej najlepsi w eliminacjach wojewódzkich III Ogólnopolskiego Konkursu Policjanta Służby Kryminalnej roku 2017

Poniedziałek, 08 Maj 2017

13 i 26 kwietnia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przeprowadzono eliminacje wojewódzkie III Ogólnopolskiego Konkursu Policjanta Służby Kryminalnej roku 2017. Zawody organizowane były przy współudziale Wydziałów Kryminalnego, Dochodzeniowo – Śledczego, Kadr i Szkolenia oraz Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Krakowie.

 

 

Przeprowadzony konkurs miał na celu promowanie wiedzy i umiejętności praktycznych policjantów służby kryminalnej, motywowanie policjantów do doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy a także sprawdzenie stopnia przygotowania policjantów służby kryminalnej do realizacji zadań. W zawodach uczestniczyło 20 zespołów cztero osobowych (łącznie 80 policjantów) reprezentujących wszystkie KPP i KMP garnizonu małopolskiego.

W trakcie eliminacji wyłoniono czteroosobowy zespół w składzie: policjant dochodzeniowo – śledczy, policjant operacyjno – rozpoznawczy, policjant techniki kryminalistycznej oraz policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo – śledczą, który będzie reprezentował Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie w trzecim Ogólnopolskim Konkursie finałowym, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile w dniach 6 – 8 czerwca 2017 roku.

KLASYFIKACJA:
I miejsce z sumą punktów 437 - KPP LIMANOWA
II miejsce z sumą punktów 398 - KPP DĄBROWA TARNOWSKA
III miejsce z sumą punktów 323 - KPP CHRZANÓW


 
Gratulujemy naszym policjantom!

Autor : Agnieszka Piwko / źródło: limanowa.policja.gov.pl
Wyświetleń : 21
Tagi :