INFOTUR czyli system promocji atrakcji turystycznych Powiatu Limanowskiego

Środa, 19 Kwiecień 2017

Szukasz ciekawego miejsca na Ziemi? A może wspaniałych widoków gór? Zapraszamy zatem do Powiatu Limanowskiego! To właśnie dla Ciebie powstał INFOTUR - czyli system promocji atrakcji turystycznych Powiatu Limanowskiego. Specjalna aplikacja pomoże zaplanować Twój pobyt na Limanowszczyźnie.

INFOTUR - aplikacja na urządzenia mobilne to niezastąpione narzędzie dla każdego turysty. Posiada stały dostęp do informacji na temat wszystkich ciekawych miejsc w regionie, opatrzonych dodatkowymi danymi kontaktowymi, wraz ze wskazaniem lokalizacji. Każdy obiekt poza opisem posiada zdjęcie, dzięki któremu możemy w łatwy sposób rozpoznać go w terenie.

Ponieważ aplikacja powstała w ramach projektu transgranicznego, opisy i menu występują w dwóch wersjach językowych. Również baza turystyczna odnosi się do punktów zinwentaryzowanych po polskiej (Powiat Limanowski) i słowackiej (Dolny Kubin) stronie granicy. Aplikacja, w chwili oddania do użytku, zawiera ponad 200 punktów / atrakcji i może być dalej rozbudowywana.

Interesującą ofertę znajdą w niej zarówno miłośnicy sportów zimowych, rowerzyści, pasjonaci turystyki konnej. Wiele z proponowanych do zwiedzenia miejsc związanych jest historią partnerskich regionów. Bogate tradycje i kultywowane po dziś dzień obyczaje w Powiecie Limanowskim i Dolnym Kubinie to również ważny klucz doboru sugerowanych do odwiedzenia lokalizacji. Aplikacja może funkcjonować również jako praktyczny przewodnik kulinarny.

Aplikacja to swego rodzaju kompendium wiedzy o obu regionach. Dzięki niej bez otwierania komputera otrzymamy dostęp do wszystkich aktualności i informacji z regionu. Możemy zaplanować swoją wycieczkę dodając obiekty do planera, który pokaże je na mapie. Możemy również uruchomić naszą ulubioną nawigację w telefonie i podążać za jej wskazówkami do obranego celu. To wszystko zostało zgrabnie zaszyte w aplikacji mobilnej, dostępnej za darmo dla każdego posiadacza telefonu z systemem Android i iOS.

Po więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy do korzystania!