WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Śmiertelny wypadek na osiedlowej drodze w Słopnicach

Piątek, 14 Kwiecień 2017

Komisariat Policji w Tymbarku oraz Komenda Powiatowa Policji w Limanowej prowadzi czynności w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 13 kwietnia 2017 r. około godz. 22:20 w miejscowości Słopnice na drodze osiedlowej. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że nieznany kierujący najprawdopodobniej potrącił pieszego. W wyniku zdarzenia 37-letni mężczyzna zmarł na miejscu. W miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem. Zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia. Każda dodatkowa informacja może pomóc w ustaleniu dokładnego przebiegu okoliczności i przyczyn wypadku.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, prosimy o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej osobiście lub pod nr tel. 18-3379-401 lub 997 bądź z najbliższą jednostką Policji.

Autor : Piotr Siciarz