Już jest! Nowy numer "Wiadomości z Powiatu"

Piątek, 14 Kwiecień 2017

W dniu dzisiejszym ukazał się nowy, bezpłatny numer powiatowego kwartalnika pt. „Wiadomości z Powiatu”. W numerze przeczytacie Państwo m.in. o pozyskanej promesie dla Powiatu Limanowskiego, o przyznanych przez Radę Powiatu Limanowskiego środkach na zabytki, a także materiał z sesji Rady Powiatu Limanowskiego oraz wiele innych ciekawych artykułów i zdjęć.

Wiadomości z Powiatu to bezpłatna gazetka, ukazująca się co kwartał z inicjatywy Zarządu Powiatu Limanowskiego. Obecnie wydanych zostało już 29 numerów! Każdy z nich m.in. zawiera wydarzenia, realizowane przedsięwzięcia, podjęte projekty, aktualną sytuację na rynku pracy, jak również imprezy odbywające się pod patronatem Starosty Limanowskiego - Jana Puchały.

Już dzisiaj możesz sięgnąć po nowy, bezpłatny numer „Wiadomości z Powiatu”, który znajdziesz w strategicznych miejscach  (tj. sklepy, Urzędy Gminy, ośrodki zdrowia) w swojej gminie.

Domatorów zapraszamy do wersji elektronicznej :
„Wiadomości z Powiatu” w pliku PDF

Bądź na bieżąco i czytaj „Wiadomości z Powiatu”!

Autor : Agnieszka Piwko