WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Za nami mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych

Czwartek, 13 Kwiecień 2017

11 kwietnia br. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich rywalizowali w biegach przełajowych o mistrzostwo powiatu limanowskiego.

W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt ur. 2006-2007 na podium uplasowały się: I miejsce - Edyta Pietrzak ze SP w Kasinie Wielkiej, II miejsce - Julia Niżnik z ZSiP w Olszówce, III miejsce - Kludia Banach z ZPO w Słopnicach. W kategorii dziewcząt ur. 2004-2005 zwyciężyła Aleksandra Cyrwus ze SP nr 1 w Mszanie Dolnej, miejsce II zajęła Oliwia Sochacka z ZSiP w Olszówce, miejsce III Żaneta Wesołowska ze SP nr 1 w Mszanie Dolnej. W klasyfikacji drużynowej zwycieżyła SP nr 1 z Mszany Dolnej.

WYNIKI INDYWIDUALNE i DRUŻYNOWE

W kategorii chłopców ur. 2006-2007 miejsce na podium zdobyli: I miejsce - Piotr Żmuda ze ZSiP w Olszówce, II miejsce - Mateusz Florek ze SP w Mordarce, III miejsce - Piotr Palacz z ZPO w Słopnicach. W kategorii chłopców ur. 2004-2005 zwyciężył Dariusz Hudomięt ze SP w Porębie Wielkiej, miejsce II wywalczył Jakub Kaim z ZPO w Słopnicach, miejsce III Piotr Kaleta ze SP w Kasinie Wielkiej. W klasyfikacji drużynowej I miejsce przypadło SP nr 1 w Mszanie Dolnej.

WYNIKI INDYWIDUALNE i DRUŻYNOWE

W Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w biegach przełajowych w kategorii dziewcząt miejsca na podium zajęły: I miejsce - Gabriela Dawiec z ZPO z Mszany Górnej, II miejsce - Monika Kozyra z Gimnazjum w Porębie Wielkiej, III miejsce - Karolina Kaleta z Gimnazjum w Kasinie Wielkiej.  W klasyfikacji drużynowej zwycięzcą zostało Gimnazjum w Porębie Wielkiej.

WYNIKI INDYWIDUALNE i DRUŻYNOWE

W kategorii chłopców na podium uplasowali się: I miejsce - Dawid Lekki z Gimnazjum nr 2 w Mszanie Dolnej, II miejsce - Sebastian Florek z Gimnazjum w Słopnicach, III miejsce - Jakub Król z ZS w Przyszowej. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum ze Słopnic.

WYNIKI INDYWIDUALNE i DRUŻYNOWE

W Powiatowej Licealiadzie w biegach przełajowych w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Magdalena Duda z ZSP w Mszanie Dolnej, miejsce II przypadło Izabeli Dębskiej z ZS nr 1 w Limanowej, miejsce III Weronice Ślazyk z ZS nr 1 w Limanowej. Najlepszą drużyną został ZS nr 1 w Limanowej.

WYNIKI INDYWIDUALNE i DRUŻYNOWE

W kategorii chłopców zwycięstwo odniósł Andrzej Kowalczyk z I LO z Limanowej, na drugim stopniu podium uplasował się Mateusz Śliwa z ZS nr 1 z Limanowej, na trzecim Rafał Sułkowski z ZS nr 1 w Limanowej. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył ZS nr 1 z Limanowej.

Autor : Piotr Siciarz, zdjęcia: MOS PL Limanowa