WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej... zdarzenia z 11 kwietnia 2017 r.

Środa, 12 Kwiecień 2017

Mszana Dolna. O godz. 18:30 w Mszanie Dolnej na działce rolnej znaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 68-latek podczas wykonywania prac polowych ciągnikiem marki Ursus, przewożąc beczkowóz, z nieustalonych przyczyn znalazł się pod kołami swojego ciągnika rolniczego, który następnie przejechał po nim i stoczył się do pobliskiego potoku. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia stwierdziła zgon mężczyzny. Na miejscu czynności wykonywała grupa dochodzeniowo – śledcza z technikiem kryminalistyki pod nadzorem Prokuratora oraz z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Mordarka. O godz. 13:15 w miejscowości Mordarka 56-letni kierujący pojazdem marki Mercedes najechał na tył pojazdu marki Fiat Doblo, który został przepchnięty i w konsekwencji uderzył w tył pojazdu marki Iveco. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, sprawcę ukarano mandatem.

Słupia. O godz. 13:30 w miejscowości Słupia podczas wymijania kierującego pojazdem marki Man, kierowca samochodu ciężarowego marki Man w celu uniknięcia zderzenia wjechał do przydrożnego rowu. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia. Czynności wyjaśniające prowadzi KP w Tymbarku. 

Zamieście. O godz. 14:10 w miejscowości Zamieście 20-letni kierujący pojazdem marki Fiat Punto na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem ciężarowym marki Iveco. W wyniku zdarzenia doszło również do uszkodzenia chodnika, barierek ochronnych przy chodniku oraz ogrodzenia prywatnej posesji. 20-letniemu kierującemu zatrzymano prawo jazdy.  Sprawa trafi do Sądu.

 

Autor : Piotr Siciarz
Wyświetleń : 15
Tagi :