WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Piątek, 31 Marzec 2017

30 marca br. w hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców ur. 2004 i młodszych.

Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów: SP 3 Limanowa, SP 1 Mszana Dolna, ZPO Słopnice, SP Stronie, SP Tymbark, SP 2 Kasinka Mała, SP Poręba Wielka, SP 1 Stara Wieś, SP Dobra.

Miejsce pierwsze zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 z Mszany Dolnej. Na drugim stopniu podium uplasowała się Szkoła Podstawowa z Tymbarku, miejsce trzecie przypadło Szkole Podstawowej nr 3 z Limanowej.

Zwycięska drużyna, SP nr 1 z Mszany Dolnej, występujęca pod opieką Grzegorza Szynalika, wystartuje w zawodach rejonowych.

Zawody zorganizowali: ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej i Powiatowy SZS Limanowa.

WYNIKI ZAWODÓW

Autor : Piotr Siciarz, zdjęcia: MOS PL Limanowa