WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt

Piątek, 31 Marzec 2017

29 marca br. w hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej odbyła się Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt ur. 2001-2003.

W zawodach udział wzięło 8 zespołów: G. 3 Limanowa, G. 1 Mszana Dolna, G. Słopnice, G. Ujanowice, G. Tymbark, G. Raba Niżna, G. Poręba Wielka, G. Mordarka.

Miejsce pierwsze zajęło Gimnazjum nr 1 z Mszany Dolnej. Na drugim stopniu podium uplasowały się gimnazjlistki ze Słopnic,  trzecie miejsce przypadło Gimnazjum z Mordarki.

Zwycięska drużyna, Gimnazjum nr 1 z Mszany Dolnej, występujęca pod opieką Grzegorza Szynalika, weźmie udział w zawodach rejonowych.

Zawody zorganizowali: ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej i Powiatowy SZS Limanowa.

WYNIKI ZAWODÓW

Autor : Piotr Siciarz, zdjęcia: MOS PL Limanowa