WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w piłce ręcznej chłopców

Piątek, 31 Marzec 2017

28 marca br. w hali sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej odbyła się Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w piłce ręcznej chłopców ur. 2001-2003.

W zawodach udział wzięło 8 zespołów: G. 3 Limanowa, G. Mszana Dolna, G. Słopnice, G. Ujanowice, G. Piekiełko, G. Raba Niżna, G. Poręba Wielka oraz G. Pisarzowa.

Pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum z Poręby Wielkiej. Na drugim stopniu podium uplasowali się gimnazjaliści z Mszany Dolnej, na trzecim przedstawiciele Gimnazjum ze Słopnic.

Awans do zawodów rejonowych wywalczyło Gimnazjum z Poręby Wielkiej prowadzone przez Ireneusza Potaczka. Skład zwycięskiej drużyny: Dziedzic Szymon, Kaczor Marcin, Liberda Dawid, Luberda Sylwester, Piechociński Tomasz, Smreczak Krystian, Starmach Kacper, Zapała Hubert, Zapała Jakub, Zapała Tomasz.

Zawody zorganizowali: ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej i
Powiatowy SZS Limanowa.

WYNIKI ZAWODÓW