WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt

Czwartek, 30 Marzec 2017

22 marca br. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Mordarce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt.

W zawodach udział wzięło 9 zespołów: SP Krosna, SP 1 Kamienica, SP Szczyrzyc, SP Tymbark, SP Olszówka, SP Pisarzowa, SP 3 Limanowa, ZPO Słopnice, SP Młyńczyska.

I miejsce zająła SP nr 3 z Limanowej. Miejsce drugie wywalczyły uczennice SP z Kamienicy, miejsce trzecie uczennice SP z Młyńczysk.

Awans do zawodów rejonowych uzyskała drużyna ze SP nr 3 w Limanowej prowadzona przez Piotra Kindlika. SP nr 3 w Limanowej reprezentowały: Bieda Dagmara, Bulanda Amelia, Chaja Dominika, Gonciarz Aleksandra, Joniec Martyna, Kempny Karolina, Kulig Izabela, Postrożny Paulina oraz Włodarczyk Magdalena.

Zawody zorganizowali: ZPO - MOS Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.

WYNIKI ZAWODÓW

Autor : Piotr Siciarz, zdjęcia: MOS PL Limanowa