WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w mini piłce siatkowej chłopców

Czwartek, 30 Marzec 2017

21 marca br. w hali sportowej przy ZS w Mordarce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w mini piłce siatkowej chłopców.

W zawodach udział wzięło 9 zespołów: SP Laskowa, SP 1 Kamienica, SP Szczyrzyc, SP Tymbark, SP Olszówka, SP Pisarzowa, SP 4 Limanowa, ZPO Słopnice oraz SP Młyńczyska.

I miejsce zajęła SP z Olszówki. Miejsce drugie zdobyła SP w Kamienicy, a miejsce trzecie uczniowie ze SP w Szczyrzycu.

Awans do zawodów rejonowych uzyskała drużyna ze SP w Olszówce prowadzona przez Piotra Kowalika. Szkołę w Olszówce reprezentowali: Bednarczyk Kacper, Biernat Kacper, Bobariko Kamil, Gacek Mateusz, Pitek Grzegorz, Potaczek Patryk, Rzepka Mateusz, Urbańczyk Adam, Wacławik Stanisław, Żmuda Piotr.

Zawody zorganizowali: ZPO - MOS Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.

WYNIKI ZAWODÓW

Autor : Piotr Siciarz, zdjęcia: MOS PL Limanowa