WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

I Halowy Turniej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów

Poniedziałek, 20 Marzec 2017

18 marca br. na hali widowiskowo – sportowej w Tarnowie odbył się I Halowy Turniej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów. Do rywalizacji w turnieju zgłosiło się 12 drużyn, w tym 120 zawodników. W Turnieju rywalizowały komendy: KMP Tarnów, KPP Zakopane, KMP Nowy Sącz, KPP Sycha Beskidzka, KPP Limanowa, KPP Brzesko, KPP Bochnia, KPP Nowy Targ, OPP KWP Kraków, KPP Wadowice, KPP Oświęcim i KWK KWP Kraków.


 

Zacięta rywalizacja trwała przez kilka godzin. Awans z grup uzyskały po dwie najlepsze drużyny. W meczu półfinałowym po rzutach karnych nasza drużyna wygrała z OPP Kraków. Z drugiego meczu półfinałowego zwycięsko, również po rzutach karnych wyszła drużyna KPP Bochnia pokonując KPP Oświęcim. W najważniejszym meczu finałowym zagrali policjanci z KPP Limanowa, którzy nie dali szans KPP Bochnia i wygrali 4:1.

 

 

Na podium stanęli:


I miejsce KPP Limanowa
II miejsce KPP Bochnia
III miejsce KPP Oświęcim


Zawodnicy z Limanowej uzyskali również indywidualne wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju, którym został Krzysztof Jabłoński. Turniej był bardzo emocjonujący i stojący na wysokim poziomie. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i okolicznościowe nagrody. Wręczenia pucharów i nagród dokonali: Przewodniczący Zarządu Województwa Małopolskiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Grzegorz Gubała oraz Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusz Dymura.

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy!!

Autor : Agnieszka Piwko
Wyświetleń : 33
Tagi :