WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

mł. insp. Tadeusza Stachak – Komendantem w Bochni

Piątek, 17 Marzec 2017

W dniu dzisiejszym, 17 marca w sali reprezentacyjnej limanowskiej komendy  odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego I z-cy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, mł. insp. Tadeusza Stachaka, który po 15 latach służby w limanowskiej jednostce, 15 marca został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

W uroczystości wzięli udział m.in. Wiceminister Finansów Wiesław Janczyk, poseł na Sejm RP, Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska, starosta limanowski Jan Puchała wraz z wicestarostą Mieczysławem Urygą, Prokurator Rejonowy w Limanowej Mirosław Kazana, Komendant Powiatowy PSP w Limanowej bryg. Janusz Kurzeja, przedstawiciele samorządów lokalnych, a także koledzy i koleżanki policjanci, na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Limanowej insp. Dariuszem Urbanikiem.

Podczas spotkania uczestniczący w spotkaniu goście, podkreślali wysoką jakość i profesjonalizm działania dotychczasowego z-cy komendanta mł. insp. Tadeusza Stachaka. Jednocześnie życzyli mu samych sukcesów w kierowaniu bocheńską jednostką.

- Dziękuję za życzenia i podziękowania za dotychczasową dobrą współpracę z kolegami policjantami, prokuraturą rejonową oraz przedstawicielami samorządów -mówił na zakończenie mł. insp. Tadeusz Stachak, który dziękował wszystkim zarówno za życzenia, jak i wyrazy uznania dla jego służby jako policjanta i z-cy komendanta.

mł.insp. Tadeusz Stachak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę w Policji rozpoczął w 1991 r. Od początku służby związany z pionem kryminalnym. Pracował m.in. w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym KWP w Nowym Sączu, a po reformie administracyjnej w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą oraz w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym KWP w Krakowie. Od października 2003 r. Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Limanowej, a w kwietniu 2008 r. powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta tej jednostki. Od 15 marca 2017 pełni funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

Autor : Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości