WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej... zdarzenia z 14 marca 2017 r.

Czwartek, 16 Marzec 2017

 

Żmiąca. O godz. 7:50, 47-letni kierujący pojazdem marki Polonez w wyniku nieprawidłowego wymijania samochodu marki Suzuki zjechał na lewy pas jezdni. Kierująca pojazdem marki Suzuki zmuszona została do gwałtownego skrętu z obszaru jezdni, w wyniku czego straciła panownie nad samochodem i uderzyła w drzewo.


Szczawa. O godz. 10:40, 23-letni kierujący pojazdem marki VW Golf najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Opel Astra.

 


Zawadka. O godz. 12:30, 25-letni kierujący pojazdem marki VW Golf w trakcie wyprzedzania uderzył w bok samochodu marki Opel Corsa, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia pojazdy wjechały do koryta rzeki.

W żadnym z wymienionych zdarzeń nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała. Kierujący byli trzeźwi, a sprawców ukarano mandatami.

Szyk. W miejscowości Szyk doszło do czynnej napaści na funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Tymbarku. Około godziny 15:30 policjanci udali się na interwencję. Zgłoszenie dotyczyło nieporozumień sąsiedzkich. W trakcie wykonywania czynności na miejscu 44-letni mężczyzna użył wobec policjantów paralizatora elektrycznego. Funkcjonariusze obezwładnili i zatrzymali agresywnego mężczyznę, który usiłował ich kopać i bić. 44-latek trafił do policyjnego aresztu. W trakcie interwencji był trzeźwy. Odpowie za czynną napaść oraz za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy policji.
 

Autor : Piotr Siciarz
Wyświetleń : 47
Tagi :