WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej...weekend na Limanowszczyźnie

Poniedziałek, 13 Marzec 2017

Podsumowanie weekendu na drogach naszego powiatu.
 

Miniony weekend od 10 do 12 marca to cztery kolizje drogowe.

W piątkowe popołudnie ok godz. 17.20 w miejscowości Kasina Wielka doszło do zdarzenia drogowego w którym 34-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco wykonując nieprawidłowo manewr cofania w trakcie włączania się do ruchu doprowadził do zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Volvo wraz z naczepą, którego kierujący w tym momencie wykonywał manewr omijania innego samochodu ciężarowego. Kierujący byli trzeźwi, KPP w Limanowej prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie. 

W sobotę 11 marca br. doszło do 3 kolizji drogowych. O godz. 18:15 w miejscowości Kamienica              21-letniemu kierującemu pojazdem marki BMW bezpośrednio pod pojazd wbiegł pies.
O godz. 19:45 w Limanowej na ul. B. Czecha 30-letni kierujący pojazdem marki Renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do koryta rzeki. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.
O godz. 21:15 w Limanowej na ul. J. Marka 33-letni kierujący pojazdem marki BMW włączając się do ruchu okrężnego nie ustąpił pierwszeństwa poruszającemu się prawidłowo kierującemu pojazdem marki Peugeot w wyniku czego doszło do zderzania pojazdów. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.
 

Autor : J. Zawada/KPP w Limanowej
Wyświetleń : 17
Tagi :