WIADOMOŚCI - Edukacjawróć do listy wiadomości

Dzieci z Zasadnego z wizytą w urzędzie

Piątek, 03 Marzec 2017

2 marca br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zasadnem odwiedziły Starostwo Powiatowe w Limanowej. Małych gości przyjęła Agata Zięba, Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego.

Dzieci z klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Zasadnem odwiedziły urząd przy ul. Józefa Marka 9. - Odwiedziliśmy dzisiaj pana Starostę i pana Sekretarza podczas ich urzędowania. Zobaczyliśmy jak pracują urzędnicy w wydziale transportu i jak wyglądają rejestracje samochodowe zakładane na auta - mówi Jasiu, jeden z uczestników wycieczki. - Dziękujemy panu Staroście Janowi Puchale i pani Agacie Zięba za umożliwienie obejrzenia i poznania zasad funkcjonowania urzędu.

Dzieci odwiedziły także inne wydziały w urzędzie. Miały okazję zapoznać się z konkursami organizowanymi przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, o których opowiedział im Piotr Ociepka, a także spotkały się z Moniką Nawalaniec, dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Była to ciekawa lekcja poznawcza.

Autor : Agnieszka Piwko