WIADOMOŚCI - Ogłoszeniawróć do listy wiadomości

Konkurs na logo Produktu Lokalnego Powiatu Limanowskiego

Czwartek, 10 Marzec 2016

Zarząd Powiatu Limanowskiego ogłasza konkurs na wykonanie logo Produktu Lokalnego Powiatu Limanowskiego. Logo będzie symbolem produktu produkowanego przez lokalnych wytwórców w Powiecie Limanowskim i wykorzystywane będzie do celów marketingowo-promocyjnych. Logo będzie świadczyć o tradycyjnym i lokalnym charakterze produktu charakterystycznego dla naszego regionu.

Ma to by dwustronna promocja: powiatu przez produkt lokalny i produktu z pomocą powiatu. Projekt graficzny Logo Produktu Lokalnego Powiatu Limanowskiego powinien byc czytelny, kojarzyć się z Powiatem Limanowskim promowac zarówno produkt, jak i nasz region.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania prac konkursowych do Starostwa Powiatowego w Limanowej , ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, Kancelaria Starostwa Powiatowego w Limanowej - pok. 148.

Termin składania prac konkursowych do 29 kwietnia 2016 r. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie Oświadczenia o udziele w Konkursie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Regulaminie Konkursu zamieszczonym poniżej

REGULAMIN -

OŚWIADCZENIE-