WIADOMOŚCI - Informacjewróć do listy wiadomości

Akcja Zielona Choinka już za nami!

Czwartek, 18 Grudzień 2014

19 grudnia /piątek/ wyruszyła po raz kolejny akcja „Zielona Choinka”. Dzięki niej do najbardziej potrzebujących 12 rodzin z terenu Powiatu Limanowskiego, trafiły upominki przekazane przez lokalnych przedsiębiorców i pracowników Starostwa Powiatowego w Limanowej. Akcja pod Honorowym Patronatem STAROSTY LIMANOWSKIEGO JANA PUCHAŁY.

Oprócz tradycyjnej „Zielonej Choinki” przekazanej przez Nadleśnictwo Limanowa, wśród tegorocznych prezentów znalazły się m.in. środki czystości przekazane przez firmę Gold Drop, torby z pościelą i licznymi upominkami od Agaty i Krzysztofa Żądło firmy Gracja, zabawki ze słodyczami od Barbary Merkowskiej z drukarni Malinowa, soki od firmy Tymbark, przyprawy i wyroby spożywcze przekazane przez firmę Marina Spices wędliny od firmy Szubryt, a także upominki przekazane przez pracowników Starostwa Powiatowego w Limanowej, którzy po raz kolejny włączyli się w akcję przygotowując paczki ze słodyczami,  zabawkami i żywnością dla potrzebujących rodzin. Rodziny do których dotrą organizatorzy akcji Zielona Choinka zostały wytypowane przez gminne i miejskie ośrodki pomocy społecznej z terenu powiatu limanowskiego

 Już od rana, aż do późnego wieczora organizatorzy akcji pracownicy Biura Promocji Kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego w Limanowej, Nadleśnictwa Limanowa i firmy Joniec z Tymbarku przy wsparciu lokalnych mediów TV 28, RDN Nowy Sącz i Gazety Krakowskiej  jeździli po całym powiecie limanowskim przekazujac podarunki lokalnych produkty, które będą ogromnym wsparciem dla wielu rodzin tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

- Ogromnie się cieszymy i serdecznie dziękujemy wszystkim którzy corocznie włączają się w naszą akcję pomocy "Zielona Choinka". Podobnie jak w poprzednich latach możemy liczyć na wsparcie ze strony naszych lokalnych przedsiębiorców, którzy przekazują swoje produkty, dostrzegając tym samym potrzeby ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo chcemy, aby akcja „Zielona choinka” łączyła ludzi, niosąc wsparcie tam, gdzie jest ono naprawdę  potrzebne.  - dziękuje w imieniu organizatorów Justyna Tokarczyk, kierownik Biura Promocji, Kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego w Limanowej i koordynator akcji - Oczywiście mamy osobiste wsparcie ze strony Pana Starosty Limanowskiego Jana Puchały, który patronuje naszej akcji i przekazuje upominki dla tych rodzin. Dziękuję firmom JONIEC i Gracja, które są juz filarami naszej akcji, cieszę się że nadal są z nami i podchodzą do niej z otwartym sercem. Dziękuję także  pracownikom Starostwa Powiatowego w Limanowej, którzy podobnie jak w roku ubiegłym, chętnie włączyli się w akcję, przekazując dla potrzebujących paczki w których znalazły się ubrania, słodycze i zabawki dla dzieci. Bardzo serdecznie wszystkim za to dziękuję! Jako organizatorzy cieszymy się, że ponownie w okresie przedświątecznym dotarliśmy do 12 potrzebujących rodzin. Jednocześnie mogliśmy zobaczyć w ich oczach zdziwienie ale równiez wdzięczność za to że pewność, że na stołach tych rodzin niczego w tym roku nie zabraknie!

 

Ogromne podziękowania składamy na ręce Pana Starosty Limanowskiego Jana Puchały oraz Pana Mieczysława Jońca za osobiste zaangażowanie i przekazywane corocznie wsparcie! Ale oczywiście ogromne podziękowania należą się również wszystkim firmom i osobom, które juz po raz kolejny włączyły się w naszą akcję!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tegorocznej akcji Zielona Choinka!

 

Autor : Biuro Promocji Kultury i Turystyki
Wyświetleń : 1088
Tagi :