Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia...

Piątek, 05 Kwiecień 2013

7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia obchodzone są dwa święta: Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia. Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest corocznie już od 1950 roku, w rocznicę założenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Z tej okazji wimieniu własnym, jak i Zarządu Powiatu Limanowskiego - Starosta Limanowski na ręce pracowników służby zdrowia złożył okolicznościowe zyczenia.

Szanowni Państwo,
Lekarze, Pielęgniarki, Ratownicy medyczni, Pracownicy rehabilitacji i wszyscy Pracownicy Służby Zdrowia!

Z okazji „Dnia Pracownika Służby Zdrowia” w imieniu własnym, jak również Zarządu Powiatu Limanowskiego proszę przyjąć wyrazy wdzięczności dla wszystkich tych, którzy z gorliwością pochylają się nad osobami chorymi, towarzysząc im w trudnym doświadczaniu cierpienia, lęku i osamotnienia. Dziękuję za Wasz codzienny wysiłek i zmaganie się z problemami zarówno pacjentów, jak i służby zdrowia.

Wasz zawód wymaga wiedzy, ale i posiadania takich cech charakteru, dzięki którym pomoc innym traktuje się nie tylko jako służbowy obowiązek, lecz także jako misję. Dlatego podejmując się ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka zasługujecie Państwo na najwyższe uznanie i szacunek.

Życzę, by zawsze towarzyszyła Wam głęboka satysfakcja z wykonywanej codziennie pracy.
Wszystkim Państwu przekazuję wyrazy podziękowania i głębokiego szacunku!

Jan Puchała
Starosta Limanowski