WIDAOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

 • 26-04-2017

  Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej i 7 medali dla karateków ARS Limanowa

  22 kwietnia 2017 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 22 w Radomiu odbyła się kolejna edycja turnieju karate kyokushin pod nazwą „Dragon Fights Kyokushin Cup”, którego organizatorem był Dragon Fight Club z Radomia. Rywalizacja sportowa na radomskim tatami odbywała się tylko w konkurencji kumie. W turnieju udział brało 200 młodych zawodników.

  więcej >>
 • 25-04-2017

  Już 1 maja odbędzie się 6. Bieg Ziemi Limanowskiej

  Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe Ziemia Limanowska zaprasza na szóstą edycję Biegu Ziemi Limanowskiej im. Świętego Jana Pawła II pod honorowym patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskupa Andrzeja Jeża, który połączony będzie z festynem parafialnym w Starej Wsi. Patronat honorowy m.in. pełnią Wiesław Janczyk Wiceminister Finansów i Jan Puchała Starosta Limanowski.

  więcej >>
 • 25-04-2017

  KORYO nie zawiodło w Jarocinie

  22 kwietnia w Jarocinie rozegrano Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach startowało 350 zawodników z całej Polski w kategoriach: młodzik, kadet i junior.

  więcej >>
 • 24-04-2017

  Bartosz Sułkowski w reprezentacji Polski

  Bartosz Sułkowski został powołany na międzynarodowy turniej tenisa stołowego. Będzie on reprezentował Polskę w ITTF Golden Series Polish Cadet Open w dniach 23-28 maja 2017 w tenisie stołowym.

  więcej >>
 • 24-04-2017

  Rozpoczęli przygotowania do siódmej edycji Międzynarodowego Turnieju Karate

  ARS Klub Kyokushinkai zaczyna przygotowania do kolejnej - siódmej edycji Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży ONE WORLD ONE KYOKUSHIN - Limanowa 17 czerwca 2017r. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Starostwa Powiatowego w Limanowej oraz Urzędu Miasta Limanowa.

  więcej >>
 • 20-04-2017

  14 medali „zgarnęli” taekwondziści z Mszany Dolnej

  W dniu 8 kwietnia br. w Słowackim Trencinie rozegrany został międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego. Wiele medali „zgarnęli” w nim zawodnicy UKS KORYO Mszana Dolna. W zawodach startowało ponad 300 zawodników.

  więcej >>
 • 19-04-2017

  Trwają przygotowania do maratonu KIERAT 2017

  100 km nieprzerwanego marszu po górach Beskidu Wyspowego i Gorców i 3900 m podejść w ciągu 30 godzin to ekstremalnie trudne wyzwanie nawet dla zaprawionych piechurów i doświadczonych biegaczy. Ilu śmiałków tym razem postanowi mu sprostać? Komu uda się dojść do mety? Kto odniesie zwycięstwo w walce z przeciwnościami: niedostatkiem sił, ciemnością, zimnem, kontuzjami? Patronat nad imprezą pełnią Wiesław Janczyk Wiceminister Finansów, Jan Puchała Starosta Limanowski,Adam Sołtys Wójt Gminy Słopnice.

  więcej >>
 • 18-04-2017

  Sportowa rodzina to najlepsza drużyna! Wspólne treningi dzieci i rodziców w województwie małopolskim

  Jedynie 20% rodzin ćwiczy wspólnie raz w tygodniu lub częściej, a 81% dzieci i młodzieży chciałoby, aby ich rodzice uprawiali sport. Odpowiadając na te potrzeby, w ramach programu Kluby Sportowe Orange w 4 miejscowościach województwa małopolskiego odbędą się wspólne, rodzinne treningi. W całej Polsce zorganizowanych zostanie 50 takich spotkań. Badania przeprowadzone przez SGS Polska pokazały, że 81% dzieci i młodzieży chciałoby, aby ich rodzice uprawiali sport. Jedynie 20% rodzin trenuje wspólnie raz w tygodniu lub częściej. Aż 60% nie robi tego w ogóle lub ćwiczy tylko kilka razy w roku.

  więcej >>
 • 13-04-2017

  Za nami mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych

  11 kwietnia br. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich rywalizowali w biegach przełajowych o mistrzostwo powiatu limanowskiego.

  więcej >>
 • 13-04-2017

  Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców i dziewcząt

  12 kwietnia br. w hali sportowej przy ZSS Nr 1 w Limanowej odbyły się Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców i dziewcząt.

  więcej >>
strony 1 2 3 4 5 6 7