WIDAOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

 • 20-03-2017

  I Halowy Turniej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów

  18 marca br. na hali widowiskowo – sportowej w Tarnowie odbył się I Halowy Turniej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów. Do rywalizacji w turnieju zgłosiło się 12 drużyn, w tym 120 zawodników. W Turnieju rywalizowały komendy: KMP Tarnów, KPP Zakopane, KMP Nowy Sącz, KPP Sycha Beskidzka, KPP Limanowa, KPP Brzesko, KPP Bochnia, KPP Nowy Targ, OPP KWP Kraków, KPP Wadowice, KPP Oświęcim i KWK KWP Kraków.

  więcej >>
 • 17-03-2017

  Cztery medale dla karateków ARS Klub Kyokushinkai z Limanowej

  12 marca 2017 roku w hali MOSiR w Przeworsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin, w których łącznie wystartowało 270 zawodników z 31 klubów karate z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym shihan Roman Woźniak. Organizatorem tegorocznych zawodów był Przeworski Klub Kyokushin kierowany przez sensei Dariusza Walasa.

  więcej >>
 • 14-03-2017

  Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Karate Kyokushin – Przeworsk 2017 Cztery medale dla karateków ARS Klub Kyokushinkai - Limanowa.

  W dniu 12 marca 2017 roku w hali MOSiR w Przeworsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin, w których łącznie wystartowało 270 zawodników z 31 klubów karate z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym shihan Roman Woźniak. Organizatorem tegorocznych zawodów był Przeworski Klub Kyokushin kierowany przez sensei Dariusza Walasa.

  więcej >>
 • 06-03-2017

  Ostatnie dni promocji na limanowskiej pływalni !

  Jeszcze tylko do 20 marca potrwa akcja promocyjna na limanowskiej pływalni. Obniżki cenowe - nawet do 50% na wybrane bilety wstępu na pływalnię i pozostałe atrakcje w ramach "ZIMOWEJ RAMÓWKI PROMOCYJNEJ".

  więcej >>
 • 03-03-2017

  Piłkarze Wisły Kraków w limanowskim "Ekonomie"

  2 marca br. na honorowym miejscu na hali sportowej „Ekonoma” zasiadła delegacja piłkarzy z Krakowa: Arkadiusz Głowacki – kapitan Białej Gwiazdy (obrońca), Rafał Boguski (pomocnik), Jakub Bartkowski (obrońca), Alan Uryga (pomocnik) i Kazimierz Kmiecik (asystent trenera). Zaproszenie od dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej na spotkanie z piłkarzami Wisły Kraków S.A. przyjął Starosta Limanowski Jan Puchała.

  więcej >>
 • 02-03-2017

  Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Przyszowej

  26 lutego w całej Polsce już po raz piąty odbył się bieg pn. "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Wydarzenie było lekcją historii i patriotyzmu. Patronat honorowy nad imprezą sprawował Jan Puchała Starosta Limanowski. Podczas wręczania medali uczestniczył Mieczysław Uryga wicestarosta limanowski, który w imieniu Starosty Limanowskiego gratulował wyników osiągniętych w biegu.

  więcej >>
 • 28-02-2017

  Najpopularniejszy Sportowiec 2016 roku Gazety Krakowskiej z terenu powiatów nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego wybrany

  Laury na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, Ziemi Limanowskiej i Gorlickiej w 2016 roku odbierali nie tylko sportowcy, ale i trenerzy. Uhonorowany został również redaktor Daniel Weimer, którzy od wielu dziesięcioleci popularyzuje sport na łamach Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego. Gratulacje dla limanowskich sportowców, w imieniu Starosty limanowskiego Jana Puchały przekazywał Paweł Pięta dyrektor limanowskiego MOS'u.

  więcej >>
 • 24-02-2017

  Za nami Rejonowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym

  23 lutego br. w Zespole Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej odbyła się Rejonowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym. W zawodach wzięło udział 19 dziewcząt i 22 chłopców.

  więcej >>
 • 24-02-2017

  V Powiatowa Liga Piłki Siatkowej sezon 2016/2017

  21 lutego br. rozegrane zostały finałowe spotkania Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej. Patronat nad imprezą objął Starosta Limanowski Jan Puchała.

  więcej >>
strony 1 2 3 4 5 6 7